Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pranie mebli tapicerowanych

Tanie pranie - Czysty Dywan

Pierzemy u klienta Codziennie od 8 do 20

Meble pierzemy u klienta. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących.
A A A

Oprócz prania dywanów i wykładzin proponujemy swoim klientom pranie tapicerki na meblach tapicerowanych. Zabieg prania tapicerki wykonujemy metodą ekstrakcyjną z wykorzystaniem dedykowanego do tego sprzętu i odpowiednich detergentów. W zależności od typu materiału z którego wykonano tapicerkę dobieramy odpowiednią kompozycję detergentów tak by z zachowaniem odpowiedniego Ph wyczyścić zbrudzenia nie uszkadzając materiału z którego wykonano obicie mebla. W całym procesie prania tapicerki nie stosujemy metod czyszczenia mechanicznego co pozwala nam ograniczyć do minimum ryzyko uszkodzenia powierzchni  tapicerki pokrywającej mebel, przy jednoczesnym osiągnięciu maksimum efektywności prania.

Metoda ekstrakcyjna pozwala na nie tylko na rozpuszczenie lub odmoczenie zanieczyszczeń ale również na odessanie brudu z tkaniny. Zapobiega to wnikaniu zanieczyszczeń w głąb materiału z czym mamy do czynienia przy czyszczeniu z wykorzystaniem płynów z gąbką lub pianek.

Stosowanie wąskiej ssawki tapicerskiej gwarantuje bardzo dokładne odessanie stosowanej mieszanki detergentu w efekcie czego prane meble po zakończeniu ich prania nie są mokre, a tylko trochę wilgotne i już po 3-4 godzinach są kompletnie suche. Oczywiście warunkiem szybkiego schnięcia jest nie tylko dodatnia temperatura ale również ruch powietrza w pomieszczeni gdzie stoją uprane meble. W praktyce wystarczy tylko lekkie rozszczelnienie okien.

W ramach prania tapicerki meblowej wykonujemy:

·        pranie kanap,

·        pranie narożników,

·        pranie sof,

·         pranie materacy,

Fotel szary po praniu tapicerkiChciał bym by każdy mebel po praniu tak wyglądał

·         pranie krzeseł,

·         pranie foteli,

·         pranie puf