Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pranie mebli tapicerowanych

Tanie pranie - Czysty Dywan

Pierzemy u klienta Codziennie od 8 do 20

Meble pierzemy u klienta. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących.
A A A

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej w Lublinie

Klient indywidualny - osoba prywatna

poniedziałek - piątek od 8 do 21

sobota - niedziela od 9 do 19

Obsługa firm - pracujemy przez cała dobę siedem dni w tygodniu

Na terenie Lublina dojazd GRATIS

 

telefon 513 519 830


Dywan w ramach przygotowania do prania powinien być dokładnie odkurzony lub wytrzepany. Skróci to proces prania co korzystnie odbije się na cenie usługi prania dywanu. Z powierzchni, która ma być prana powinny być usunięte stoły, krzesała czy inne meble. Oczywiście jeśli nie jest to możliwe przed naszym przyjazdem, postaramy się przygotować praną powierzchnię sami. Do prania dywanów w większości przypadków używamy ssawki tapicerskiej co pozwala nam skuteczniej odessać pozostałości płynu czyszczącego dzięki czemu nie dochodzi do przemoczenia pranej powierzchni oraz skraca do minimum czas dosychania upranego dywanu lub wykładziny.

Przy wykonywaniu prania dywanu lub prania wykładziny naszą nadrzędną zasadą jest zadowolenie klienta. Pranie i czyszczenie zabrudzonych dywanów i wykładzin wykonujemy w lokalu klienta. Dywany pierzemy stosując metodę ekstrakcyjną, która dogłębnie usuwa brud, nie pozostawia osadu i zapobiega przemoczeniu pranych dywanów czy wykładzin. Przy praniu dywanów i wykładzin przestrzegamy wszystkich niezbędnych czynności gwarantujących uzyskanie najlepszego efektu.

Do prania dywanów i wykładzin używamy tylko atestowanych środków do czyszczenia dywanów i wykładzin renomowanych marek branżowych takich jak Tersus, Prochem czy Karcher (atesty PZH i WOOLSAFE). Wszystkie używane przez nas proszki i płyny do prania dywanów i wykładzin są dedykowane do maszyn ekstrakcyjnych, którymi pierzemy dywany, wykładziny i meble. Używanie do prania dywanu lub wykładziny metody ekstrakcyjnej zapewnia dokładne odessanie brudu z czyszczonego dywanu oraz minimalizuje ilość pozostałej w czyszczonym dywanie wilgoci. Wyprany dywan pozostawiony w pomieszczeniu gdzie jest zapewniona wymiana powietrza przez np. rozszczelnienie okien, po trzech, maksymalnie 4 godzinach od skończenia prania dywanu jest suchy. Dojazd do klienta w celu wykonania usługi prania dywanu w promieniu 12 km od centrum Lublina - Gratis.

  • Odkurzacze piorące, które używamy do prania dywanu to nowe maszyny ekstrakcyjne renomowanych firm.

  • Na usługi prania dywanu, prania wykładziny czy prania tapicerki meblowej oferujemy konkurencyjne ceny.

  • Pranie dywanu i pranie wykładziny, realizujemy codziennie w godzinach dogodnych dla każdego klienta to znaczy od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 22:00.

  • Pierzemy dywany sztuczne, wełniane, akrylowe i inne.

    uprany fragment brudnego dywanika

W przypadku podłączenia kanalizacji do oczyszczalni ekologicznej zdecydowanie odradzamy właścicielom wylewanie tam brudnej wody z detergentem użytym do prania dywanu. Jeżeli nie ma innej możliwości prosimy o poformowanie nas o tym fakcie, postaramy się zapewnić zbiornik do odebrania brudnej wody.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, płacimy podatki i wystawiamy rachunki za usługi prania.

Przy praniu dywanu, wykładziny czy tapicerki meblowej, aby osiągnąć maksymalną satysfakcję wycena oparta jest o zasadę by klient płacił rzeczywistą cenę za wykonaną u niego pracę, a nie średnią z różnych lokalizacji. 

W efekcie: Cena zależy nie od powierzchni, a od czasu jaki na wyczyszczenie jest potrzebny.

Jako, że staramy się zachować najwyższą jakość usług i utrzymać ceny naszych usług na minimalnym poziomie, jesteśmy zmuszeni ustalać je indywidualnie.

Najprościej jest to określić wyceniając godzinę pracy jednego pracownika, która w naszym przypadku waha się od 70 do 80 zł i zależy od uciążliwości wykonywanej pracy. Do czasu pracy nie wliczamy przerw (każdy musi chwilę odpocząć) czy rozmów przez telefon (czasem dzwoni inny klient).

Takie podejście pozwala wykonać usługę z należyta starannością i osiągnąć maksymalne efekty.

Oczekiwania klientów są bardzo zróżnicowane, takie traktowanie wyceny wydaje się najuczciwsze bo zleceniodawca widzi co jest robione i sam może określić czy oczekiwany efekt jest już osiągnięty, czy wymaga jeszcze dalszego nakładu pracy. Każdorazowo pytamy klienta czy akceptuje wykonanie usługi, zdarzają się przypadki kiedy coś nie da się już poprawić, wtedy informujemy klienta, że dalsza praca jest już tylko marnowaniem wody i jego pieniędzy.