Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czysty Dywan - pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej Lublin

Zajmujemy się profesjonalnym praniem i czyszczeniem dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej w Lublinie i okolicach.

Pranie i czyszczenie zabrudzonych dywanów, zadeptanych wykładzin czy poplamionej tapicerki meblowej wykonujemy w lokalu klienta.
Dywany pierzemy stosując metodę ekstrakcyjną, która dogłębnie usuwa brud, nie pozostawia osadu i zapobiega przemoczeniu pranych dywanów, wykładzin czy mebli.

Przy praniu dywanów i wykładzin przestrzegamy wszystkich niezbędnych czynności gwarantujących uzyskanie najlepszego efektu. Do prania używamy tylko atestowanych środków do czyszczenia dywanów i wykładzin renomowanych marek branżowych takich jak Tersus, Prochem czy Karcher (atesty PZH i WOOLSAFE). Wszystkie używane przez taniepranie proszki i płyny do prania dywanów i wykładzin są dedykowane do maszyn ekstrakcyjnych, którymi pierzemy dywany, wykładziny i meble.

Używanie do prania dywanu lub wykładziny metody ekstrakcyjnej zapewnia dokładne odessanie brudu z czyszczonego dywanu oraz minimalizuje ilość pozostałej w czyszczonym dywanie wilgoci.
Wyprany dywan pozostawiony w pomieszczeniu gdzie jest zapewniona wymiana powietrza przez np. rozszczelnienie okien, po trzech godzinach od skończenia prania dywanu jest suchy.
Dojazd do klienta w celu wykonania usługi prania dywanu w promieniu 12 km od centrum Lublina - Gratis

Niezależnie od usług prania dywanów w lokalu klienta, które wykonujemy, oferujemy Państwu również możliwość wypożyczenia odkurzacza do prania dywanu, wykładziny czy tapicerki w celu samodzielnego uprania dywanu lub tapicerki. Przy wypożyczeniu istnieje możliwość zakupu środka piorącego.

Sprzęt który mamy w swojej ofercie to najlepsze na rynku odkurzacze ekstrakcyjne takich firm jak "Profi", "Nilfisk", "Numatic"czy "Karcher", dedykowane do prania dywanów i tapicerek.

Dojazd do klienta w celu wykonania usługi prania dywanu w promieniu 12 km od centrum Lublina - Gratis Serdecznie zapraszamy!

telefon 513 519 830

Numer REGON 061630096