Witam

W tym miejscu możesz zostawić opinie o Czysty Dywan - taniepranie.lublin.pl

Osoby posiadające konto @ na gmail.com mogą zostawić opinie o Czysty Dywan - taniepranie.lublin.pl na stronie z opiniami w google+

logo google plus

Opinie o praniu dywanów przez Czysty Dywan - taniepranie.lublin.pl pojawiają się na stronie z opóźnieniem, po weryfikacji tematu i treści przez moderatora. Wpisy nie dotyczące tematu, zawierające linki do innych stron, nie będą publikowane.

Reviews will appear with a delay, after verification of the theme and content by a moderator. No entries on the topic, containing links to other sites will not be published.


Agata

Para, która u mnie prała dywany zrobiła naprawdę dobrą robotę. A po ich wyjściu zauważyłam, ze spłuczka, która ciekła mi od kilku dni jest naprawiona. Dzwoniłam żeby podziękować i usłyszałam, "że to drobiazg".

POLECAM

piątek, 18, wrzesień 2015 06:10
Paweł

Super kontakt, prosta obsługa, nieduże koszty. Polecam

środa, 16, wrzesień 2015 20:23
Katarzyna

Odkurzacz rewelacja, dzięki dokładnej instrukcji uzytkowania nie było żadnej niemiłej niespodzianki ani niedogodności. 
Dywany Pięknie doczyszczone, kontakt z właścicielem świetny.
Polecam w 100%

czwartek, 02, lipiec 2015 17:34
Norbert

Odkurzacze najwyższej jakości, świetny kontakt. Na pewno nie był to ostatni raz kiedy wypożyczałem odkurzacz od tej firmy. Serdecznie polecam :)

czwartek, 18, czerwiec 2015 12:03
Marek

Wypożyczałem odkurzacz. Dobrze utrzymany sprzęt plus świetny proszek jaki dostałem przy wypożyczeniu wykonał robotę niemożliwą do wykonania. Świetny kontakt telefoniczny z firma. Widać, że podchodzą z dużym zaangażowaniem do klienta.

sobota, 06, czerwiec 2015 19:27
Piotr

Urządzenie najwyższych lotów.Wygląda jak sokowirówka,ale ciche jak żołnierz vietcongu,dymek puszcza nieznaczny,niczym prawdziwy rastafarianin. czyści dosłownie wszystko,od starej prezerwatywy po nocnik sąsiada.Jak wysterylizuje mi krowę,to będzie miło. ;-) POLECAM!!!!

wtorek, 14, kwiecień 2015 11:37
M.

Kanapa zyskała po jednej wizycie nowe życie. Polecam serdecznie, solidna firma. Pozdrawiam i dziękuję.
M.

poniedziałek, 06, kwiecień 2015 10:45
Lublin Limbowa

Witam, Bardzo polecam. Szybko, miło, a przede wszystkim solidnie. Po zabrudzeniach na białym narożniku i krzesłach ani śladu. Na pewno w przyszłości skorzystam jeszcze z usług tej firmy. Przekonały mnie fachowość, wysoka kultura osobista i oczywiście cena usługi. Gratisowe odświeżenie dywanika w pokoju dziecka, również wpłynęło na moją pozytywną ocenę. Dziękuję i pozdrawiam.

czwartek, 02, kwiecień 2015 13:43
Ewelina

Doskonała firma. Wczoraj o zadzwonilam o 18-00 pm i przyjehali do mnie za godzinku. Na mojim jasnym kremowym dywanie był brud od ziemi z wazonu.... wszystko było usunięto w 30 minut. Dywan jak nowy))). Dziękuję bardzo za robotę. Wszystko szybko, czysto). A najważniejsze w tym samym dniu. Ceny są bardzo dobre. Polocam, Ewelina

czwartek, 26, marzec 2015 07:26
Krzysiek

Wypożyczałem odkurzacz do prania dywanów. Sprzęt nówka, obsługa OK, przystępna cena. Proszek, który dostałem do prania rewelacyjny.

Polecam

Krzysiek z Jakubowic

sobota, 21, luty 2015 07:06
Lilka

Jestem bardzo zadowolona. Panowie którzy u mnie byli bardzo się postarali. Byli bardzo grzeczni i kulturalni mieli nawet swoje obuwie na zmianę. Pytali skąd nabrać wody gdzie wylać, czy nie nie ma szamba bo chemia może zaszkodzić itp.
Dywany czyścili na kolanach małymi końcówkami i to mnie zaskoczyło bo kiedyś już u mnie ktoś prał i miał tylko dużą i szeroką końcówkę. No ale teraz, efekt naprawdę był nie tylko widoczny, ale i zaskakujący.
Polecam
L.B.

poniedziałek, 09, luty 2015 12:35
Andrzej

Firma w porządku, przyjechali obejrzeli zrobili, podliczyli i pojechali. Zostały czyste meble i dywan. Jestem zadowolony. Polecam

sobota, 07, luty 2015 08:23
Monika

Polecam wszystkim. Bardzo miła i fachowa obsługa, odkurzacz do prania dywanu o umówionej godzinie, przywieziony do mnie i na telefon zabrany. Żadnego wydziwiania, samczego mądrzenia się przed kobietą, krótka instrukcja używania, drobne rady jak prać i ile proszku wsypać. Samo pranie trochę męczące ale efekt warty wysiłku. Na pewno jeszcze skorzystam.

Monika z Poręby

środa, 04, luty 2015 12:45
Anna

Pierwszy raz wypożyczałam maszynę do prania dywanu i miałam wątpliwości jak sobie poradzę, ale okazało się, że nie jest to trudne. Wystarczył krótki instruktarz udzielony przy wypożyczeniu i wszystko było OK, a efekt rewelacyjny.

polecam

Ania

poniedziałek, 02, luty 2015 11:41
Powered by JoomVita VitaBook