Czysty Dywan - pranie i czyszczenie dywanów Lublin

Zajmujemy się profesjonalnym praniem i czyszczeniem dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej w Lublinie i okolicach.

Pranie/czyszczenie zabrudzonych dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej wykonujemy w lokalu klienta z zastosowaniem metody ekstrakcyjnej, która dogłębnie usuwa brud, nie pozostawia osadu i zapobiega przemoczeniu pranych dywanów, wykładzin czy mebli.

Przestrzegamy wszystkich niezbędnych czynności gwarantujących uzyskanie najlepszego efektu. Używamy tylko atestowanych środków czystości renomowanych marek branżowych takich jak Tersus, Prochem czy Karcher (atesty PZH i WOOLSAFE). Wszystkie te proszki i płyny są dedykowane do maszyn ekstrakcyjnych, którymi pierzemy dywany, wykładziny i meble.

Niezależnie od usług prania dywanów w lokalu klienta, które wykonujemy, oferujemy Państwu również możliwość wypożyczenia odkurzacza do prania dywanu, wykładziny czy tapicerki w celu samodzielnego uprania dywanu lub tapicerki. Przy wypożyczeniu istnieje możliwość zakupu środka piorącego.

Sprzęt który mamy w swojej ofercie to najlepsze na rynku odkurzacze ekstrakcyjne takich firm jak "Profi", "Nilfisk", "Numatic"czy "Karcher", dedykowane do prania dywanów i tapicerek.

Dojazd do klienta w celu wykonania usługi prania dywanu w promieniu 15 km od centrum Lublina - Gratis Serdecznie zapraszamy!

telefon 513 519 830

Numer REGON 061630096